Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Hareket Algılama Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası Kare 60watt 500watt
| Ürün adı: | Hepsini tek bir güneş sokak lambasında projelendirin |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Şarj süresi: | 5-6 saat |
Alüminyum Konut Hepsi Bir Arada Solar Led Sokak Lambası SMD 2835 Otopark İçin Boncuk
| Işık kaynağı: | LED SMD 2835/5050/3030 |
|---|---|
| SKK: | 3000K/4000K/5000K |
| Ev materyalleri: | Yüksek kaliteli döküm alüminyum gövde |
Çin Fabrikası Güneş Enerjisi Hepsi Birde Güneş LED Sokak Işığı 12V 50W 100W 150W 200W Dış Enerji Tasarrufu Hareket Sensörü
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |
Yüksek Güçlü İnce 7500lm 50w Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Ultra İnce 130lm / W Smd Led Sokak Lambası 50Watt
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Yüksek Lümen IP65 Su Geçirmez 6500K 100W 150W 200W Su Geçirmez LED Sokak Lambası
| Dimmer Desteği: | Evet |
|---|---|
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
| Işık kaynağı: | LED |
Yüksek Lümenli Taşınabilir 100watt Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Yüksek Parlaklık Suya Dayanıklı IP67 200w Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Mini Motif Halojen Akıllı Güneş Enerjili Led Sokak Lambası 40 Watt 170lm/W
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 5V/6V |
| CRI(Ra>): | 80 |
Hepsi Bir Arada Güneş Led Sokak Lambası 100w 150w 200w Alüminyum Dış Mekan Ip65
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

