Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Modern Açık Güneş Sokak Lambası Bahçe 60 W Uzaktan Kumandalı Akıllı Led Sokak Lambası
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 6V |
| Lamba Işık Akısı(lm): | 10200 |
Akıllı Güneş Süper Parlak Led Sokak Lambası 200W Suya Dayanıklı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
KCD Park Alanı Ölçme Alüminyum Akıllı 5 Yıllık Garanti 30w LED Sokak Işığı Dış Çevre Sokak
| Uygulama: | LED sokak lambası |
|---|---|
| Su geçirmez derecesi: | IP65 |
| Hizmet Hayatı: | >50000 saat |
Yüksek Kaliteli Güneş Sokak Işığı: Ucuz, Güneş Enerjisiyle Yürütülen Açık Işık Çözümü. Bahçelerde, Yollarda ve Giriş Yollarında Daha İyi Güvenlik ve Güvenlik İçin Enerji Tasarruflu LED Güneş Sokak Lampası
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Malzeme türü: | Güneş Enerjili Sokak Lambaları |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |
6500K Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili LED Sokak Lambası 50 W 100 W 150 W 200 W IP65 Dış Mekan
| Ürün adı: | IP65 50w 100w 150w hareket sensörü hepsi bir arada güneş led sokak lambası |
|---|---|
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 170 |
| Işın Açısı(°): | 90*130 |
IP66 Dış Mekan LED Sokak Lambaları Park Mağazası İçin Üst Direk Katı Kablo Ticari Akıllı Kontrol Sistemi
| Güç: | 30W/60W/80W/100W120W/150W/180W/200W |
|---|---|
| Öğe: | LED sokak lambası |
| Tip: | Yüksek Lümenli Waterpoof IP65 Led Sokak Lambası |
Dış Mekan Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası 300W 51000 Lümen CRI80
| Malzeme: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| stil: | Modern |
| kullanım: | Depo, garaj, fabrika, atölye, spor salonu vb. |
LiFePO4 Pil ile 100W IP65 Suya Dayanıklı Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 6V |
Süper İnce Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası 100w 200w 300w Dış Mekan Yüksek Parlaklık
| Başvuru: | YOL, açık, Otoyol, avlu, Bahçe |
|---|---|
| Ürün adı: | IP65 30w 60w 90w hareket sensörü hepsi bir arada güneş led sokak lambası |
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 170 |

