Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Kırsal 2700K Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası Yüksek Basınç
| Ürün adı: | alüminyum alaşım hepsi bir arada güneş sokak lambası |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | Soğuk Beyaz,Sıcak Beyaz,Saf Beyaz,2700-6500K |
| Çalışma modu: | Light&PIR hareket sensörü+uzaktan kumanda |
SMD5730 DC 6V Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili LED Sokak Lambası Yüksek Lümen Akıllı Entegre
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Giriş voltajı(v): | DC 6V |
| Öğe türü: | güneş sokak lambaları |
Açık Enerji Tasarruflu Güneş Sokak Lambası 200W Yüksek Lümen Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimi (lm/w): | 80 |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
2700K Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları Otomatik Yoğunluk Kontrolü Entegre 100 W 150 W 200 W
| Güç: | 100w/150/200w |
|---|---|
| Giriş voltajı(v): | DC 6V |
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 170 |
Otomatik Yoğunluk Kontrolü Lityum Pil ile IP65 Ticari Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası 100 watt
| Öğe türü: | Güneş LED Yol Işığı |
|---|---|
| Güç: | 100w/150/200w |
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
Duvar / kutup üzerine monte edilen güneş LED sokak lambaları Lumen çıkışı IP65 DC12V 120° ışın açısı ile
| Beam Angle: | 120° |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Working Temperature: | -20℃~+50℃ |
Alüminyum Alaşımlı Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları DC12V Sıcak Beyaz Duvara Monte
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Lümen Çıkışı: | Yüksek |
| IP derecelendirme: | IP65 |
100 W IP65 Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları Soğuk Beyaz 50000 Saat Ömrü
| Yükleme metodu: | Duvara Monte/Direğe Monte |
|---|---|
| AÇIK RENK: | Beyaz |
| Lümen Çıkışı: | Yüksek |
Açık hava IP65 Su geçirmez Yüksek verimlilik 130lm/w 100w LED sokak lambaları
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Vattlık: | 100W |
SMD 3030 Dış Mekan LED Sokak Lambaları 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v Halka Açık Alan İçin
| Gerilim: | AC85-265V |
|---|---|
| RA/CRI: | ≥80 |
| Fasulye açısı: | 60*140° |

