Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
2700K Yüksek Güçlü LED Sokak Lambaları 50 W 100 W 150 W LED Yol Lambası
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Öğe türü: | LED sokak lambası |
| anahtar kelimeler: | dış mekan led sokak lambaları lambası |
Lityum Pil ile 300W Yüksek Lümen Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
KCD Otomatik Geri Düzeltme Akıllı Yüksek Kaliteli AC Enerji Dış Bahçe 220v 40w 65w 80w 90w 150w 200w COB LED Sokak Işığı
| Uygulama: | LED sokak lambası |
|---|---|
| Su geçirmez derecesi: | IP65 |
| Hizmet Hayatı: | >50000 saat |
Yüksek Kaliteli Güneş Sokak Işığı Ucuz Ucuz Yağmur geçirmez Yıldırımlara Dirençli Dış Işık Çözümü
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Vattlık: | 150w |
Alüminyum Gövde 150W IP66 Yüksek Lümenli Led Sokak Lambası dönebilen yüksek lümenli marka çipler
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
100W Dış Mekan Yüksek Parlaklık LED Sokak Lambası 17000lm
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 6V |
Yüksek parlaklıklı ana güçlü LED sokak lambası, alüminyum alaşım vücudu, IP65 su geçirmez, marka LED çipleri, geceleri otomatik olarak açık / kapalı, kentsel yollar, parklar, topluluklar için idealdir,ve Daha Fazla Işık Uygulamaları
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
60W 90W 250W 15000lm Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Alüminyum Ev All In One Klor Sıcaklığı 2700-6500K ile Güneş LED Sokak Işığı
| Kloro Sıcaklığı: | 2700-6500K |
|---|---|
| Çalışma süresi: | Günde 10-12 saat |
| Malzeme türü: | güneş sokak lambaları |
Döküm Alüminyum 5000lm 50w Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |

