Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Süper Parlaklık Güneş Sokak Lambası 100W Dış Mekan Şarj Edilebilir Led Sokak Lambası
| Ürün adı: | 100w Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Kalem: | LED sokak lambası |
| Tip: | Yüksek Lümenli Waterpoof IP65 Led Sokak Lambası |
Alüminyum Açık Bahçe Peyzaj Led Sokak Lambası 50W IP65 Su Geçirmez
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
IP66 3000K 100 W Dış Mekan LED Sokak Lambası Klasik Dekoratif Alüminyum Muhafaza
| Konut rengi: | Gri |
|---|---|
| konut malzemesi: | Alüminyum döküm |
| LED Sürücü: | CE, MEANWELL |
Akıllı Hepsi Bir Arada LED Sokak Lambası IP67 PWM Kısılabilir 50w 75w 100w Dış Mekan Lambası Modüler
| Kurulum yüksekliği: | 9-11M |
|---|---|
| THD: | <%15 |
| ŞNT: | 6500/4000/3000K (+/-%10) |
Bölünmüş Tip Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası Alüminyum Alaşımlı 1000w Şafağa Alacakaranlık
| Ürün adı: | Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası |
|---|---|
| LED lamba: | 12V/12W Yüksek Lümen |
| pil: | 8AH LiFePO4 12.8V Lityum pil |
IP65 Dış Mekan ABS Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası 50w 100w 150w 250w
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Anma gücü: | 200W/300W/400W/500W |
| Ürün adı: | ABS Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası |
200 W 20000lm Dış Mekan LED Sokak Lambaları Alüminyum Gövde Döküm
| Lamba tipi: | Dış Mekan LED Sokak Lambası |
|---|---|
| Güç: | 200w |
| Verimlilik (lm/W): | 100-120 lm/ağırlık |
PC Optik Lensli Yüksek Güçlü IK10 170lm / W Dış Mekan Solar LED Sokak Lambaları
| Ürün adı: | Güneş Enerjili LED Sokak Lambası |
|---|---|
| Güneş paneli: | Monokristal 5V/15W |
| Ev materyalleri: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
Patlama Dayanıklı 3.2V LiFePO4 Pil Güneş enerjisi ile çalışan LED Sokak Işıkları 30 W 60 W 90W 120 W
| boşaltma süresi: | 10-12 saat |
|---|---|
| IK Oranı: | Ik10 |
| Su geçirmezlik oranı: | IP 65 Su Geçirmez |
Bahçe Dış LED Sokak Işığı Su geçirmez IP65 Yüksek Güç Yüksek Parlaklık 150W Yol direği lambası
| Ürün Adı: | LED sokak lambası |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP65 su geçirmez |
| Türü: | Yol Işığı LED Sokak Lambası |

