Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
20 W 30 W 60 W Yüksek Güçlü Solar Sokak Lambası LED Yol lambası Gün Işığı Kontrolü
| Ürün adı: | Entegre LED Solar Sokak Lambası Solar LED Işık |
|---|---|
| Güç: | 100w/200w/300w/400w |
| anahtar kelime: | Lamba Yüksek Lümen Dış Mekan LED Solar Sokak Lambası |
Smd 2835 Boncuk IP65 Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası 6500K Ra70
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum |
| Işık fikstür formu: | sokak lambası |
Akıllı Pas Korumalı Dış Mekan LED Sokak Lambaları 30W 50W 100W 150W
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
OEM ODM 220V 150Watt Dış Mekan LED Sokak Lambaları su geçirmez IP65 dönebilen marka cips
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
6M 80M Kutuplu Entegre IP67 80W 90W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Su geçirmez Solar LED Sokak Lambası 100W Alüminyum Hepsi Bir Arada LiFePO4 Pil 170lm / W
| Renk: | Gri |
|---|---|
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
| Işık fikstür formu: | Güneş Sokak Lambası |
ABS Konut CE EMC 100 Watt Hepsi Bir Arada Otoparklar İçin LED Sokak Lambası
| Renk: | Gri |
|---|---|
| Malzeme: | Yüksek kaliteli ABS+PC Mercek |
| Pil Türü: | LiFePO4 Pil |
50000h Life 12V 60W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Uygulama: | Yol |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
30000h Yaşam 200w Polikristal Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
5050 SMD LED Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası Alüminyum 150w Ip67
| Ürün adı: | su geçirmez smd 20w 40w 60w güneş led sokak lambası |
|---|---|
| Güneş paneli: | 6V tek kristal yüksek enerji verimliliği güneş paneli |
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |

