Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
60 W 100 W 200 W LED Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işık Güvenlikle Çalışan Ticari Peyzaj Sıcak Beyaz
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş voltajı(v): | 6V |
Bahçe Ledli Güneş Enerjili Sel Işık IP66 Uzaktan Kumanda Pili 100W 200W 300W
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
| Şarj süresi: | 6-8 Saat |
25 watt 40 watt 60 watt 100 watt Güneş Enerjili Taşkın Işıklar Entegre Dış Mekan Sel Lambası
| Ürün adı: | Alüminyum alaşımlı güneş sel ışık |
|---|---|
| konut malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Şarj süresi: | 6-8h |
Ip65 ABS Dış Mekan LED Güneş Taşkın Işık 30w 40w 80w 100w 200w Projektör
| kontrol modu: | Işık kontrolü + uzaktan kumanda + zaman kontrolü |
|---|---|
| Maske Malzemesi: | bilgisayar |
| Renk: | Siyah |
100 Watt Solar Dış Mekan Sel Işıkları Bahçe Entegre Sensörü Şafağa Kadar Otomatik Alacakaranlık
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Anma gücü: | 100W 120W 200W |
| Ürün adı: | PC Lens SMD LED Solar Sel Işığı |
KCD Dışarıdaki Süper Parlaklık Fener Yüksek Lumen Ticari IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Güneş Şarj
| ışık tipi: | güneş LED'i |
|---|---|
| Ürün Adı: | Güneş Taşkın Işık |
| Şarj Zamanı: | 6-8 saat |
170lm / W Mono Solar Dış Mekan Sel Işıkları 50w 100w 200w 300w DC 6V
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Vücut rengi: | Siyah |
| Güç: | 50W/100W/200W/300W |
Siyah Gövde 17000 Lümen Açık Güneş Taşkın Işıkları 50w 100w 200w 300w IP65
| güç: | 50W/100W/200W/300W |
|---|---|
| Kelvin: | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K/6700K |
| Garanti: | 3 yıl |
CE RoHS Otopark Alanı Uzaktan Kumanda IP65 50w 1100w 50w 200w
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
KCD Alüminyum Muhafaza 20000 Lümen 250w Dış Mekan için Güneş Sel Lambası
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |

