Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
100W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları ABS Muhafaza SMD 2835 LED Chip 7000lm Hepsi Bir Arada
| güç: | 100W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Güneş enerjisi |
| Kontrol metodu: | Kontrolü geri al |
Otopark Dış LED Sokak Işığı 50W 100W 150W 200W Yol
| Ayarlanabilir: | 90 Derece |
|---|---|
| Başvurular: | yol, dış mekan |
| Renk sıcaklığı: | 3000-6500k |
EMC 30w 60w SMD3030 Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Yüksek Parlaklık Hareket Sensörü 30W Dış Mekan LED Sokak Lambaları
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
200W 20000lm 695X235X97mm Dış Mekan LED Sokak Lambaları fabrika için su geçirmez IP65 dönebilen sert kabuk
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Yüksek Lümenli IP65 200w Güneş Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Uygulama: | YOL |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ürün adı: | KCD TRS05 GÜNEŞ SOKAK LAMBASI 50W 100W |
Entegre IP65 60 Watt Güneş Led Sokak Lambası Hepsi Bir Arada
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Monokristal Panel 17000lm Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları 100W Yüksek Parlak
| Çalışma Ömrü: | 50.000 saat |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20℃ ila +50℃ |
| Pil: | 3.2V/48Ah LiFePO Pil |
IP65 170lm / W Güneş Suya Dayanıklı LED Sokak Lambaları 50w 200w
| Aydınlatma çözümleri servisi: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 6V |
IP66 Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası 150 Watt 200 Watt 400 Watt 6000k Pilli
| NEDEN OLMUŞ: | Bridgelux cips3030 |
|---|---|
| LiFePO4 pil: | 18AH-54AH 12.8V |
| Güneş paneli: | Yüksek Verimli Monokristal Silikon |

