Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
IP65 Su geçirmez LED Sokak Işığı yüksek ışın 30000HRS Bahçe sokak yolu için ömür
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Ürün büyüklüğü: | 720*380*120mm |
| Anahtar kelime: | Sokak Led Lamba Açık Led Sokak Işığı |
5 Yıl Garanti 9000Lumen 100W Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Pas Korumalı 50W 60W 100W 180W Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Yol Açık Suya Dayanıklı 170lm / W Güneş Enerjili Led Sokak Lambaları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
30W 60W 100W Hepsi Bir Arada Solar Led Sokak Lambası Dış Mekan Enerji Tasarrufu IP65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Bahçe Yolu için 50W 100W 150W 200W Led Sokak Lambası IP65 Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
Alüminyum Suya Dayanıklı Güneş LED Sokak Lambası Yüksek Lümenli Ayrılmış Panel Sokak Lambası 100W
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20 ~ 50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |
Entegre Hepsi Bir Arada Güneş Led Sokak Lambası Yüksek Lümen İnce Dış Mekan IP65 Suya Dayanıklı
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| garanti (yıl): | 5 yıl |
10000lm Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası 9 Watt Park Basketbol Sahası Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Yüksek Lümen 50W Dış Mekan LED Sokak Lambası
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20~+50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |

