Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Güneş Paneli Otopark İndüksiyon Sokak Lambası ile 30W 90W LED Güneş Enerjili Sokak Lambaları
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Öğe türü: | Güneş LED Yol Işığı |
| Başvuru: | YOL, farklı durum |
Güvenlik Su Geçirmez IP65 200 Watt Led Taşkın Işık Güneş
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | LED |
Otopark Alanı için 50W 100W Led Güneş Enerjisi Sokak Lambası Açık Yüksek Parlaklık
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP65 Suya Dayanıklı 50W Dış Mekan Güneş LED Işıkları yüksek Parlaklık
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | 6V |
| Cri (ra>): | 80 |
IP65 Dış Mekan Peyzaj Güneşli Sokak Lambası 100W 170lm/w
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın açısı(°): | 90*130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
30000 Lümen Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Lambası, LiFePO4 Lityum Pil ve IP65 Su Geçirmez Özellikli
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Renksel Geriverim İndeksi: | 80 |
| Renk Sıcaklığı: | 2700-6500K |
Dış Mekan Ağaç Aydınlatma Led Taşkın Işık 20W 30W 50W 100W 150W 200W IP66
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
Akıllı Entegre Güneş Sokak Işığı 100W İnce ABS Vücut Radar Sensörü 30° Yayla Köşesi
| Giriş Voltajı: | DC 6V |
|---|---|
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
| Malzeme: | ABS Muhafazası + PC Lensi |
Dökme Alüminyum Dış Mekan Su Geçirmez 100w Güneş Enerjili LED Projektör
| Tip: | Dış Mekan Led Taşkın Işık |
|---|---|
| LED Çip: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum+temperli cam |
IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı SMD Alüminyum 20W 30w 50w 100w 150w 200w Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |

