Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
KCD Fotoselli Kontrol Cihazı Dış Mekan IP66 Suya Dayanıklı Şantiye Lambası Otopark 50W 100W 150W 200W Hepsi Bir Arada Solar Led
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
DC Fotoelektrik Pil Güneş Enerjisi Sokak Lambaları AC85-265V Uzun Süreli Çalışma
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
100W IP67 170lm/W 10kg Entegre Solar Sokak Lambası güneş sokak lambaları açık hava alacakaranlıktan şafağa
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
IP65 Su Geçirmez Entegre 300w Led Güneş Sokak Lambası Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Yüksek Güçlü IP65 dış mekan su geçirmez hepsi bir arada 100W LED güneş sokak lambası
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
6000k 100w 200w 300w 500w Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Lambası Yüksek Lümen IP66 Su Geçirmez
| Ürün adı: | IP65 30w 60w 90w hareket sensörü hepsi bir arada güneş led sokak lambası |
|---|---|
| Güneş paneli: | Monokristal Silikon 6V |
| Uygulamalar: | bahçe, sokak, avlu, yol aydınlatması, vb |
Hepsi Bir Arada Yüksek Güçlü Sokak Lambası 200w 300w 400w LiFePO4 Entegre Güneş Paneli Sistemi
| Ürün adı: | ABS hepsi bir arada güneş sokak lambası |
|---|---|
| LED Gücü: | 200W/300W/400W |
| ŞNT(K): | 3000K~3500K(sıcak beyaz)/ 6000K-6500K(soğuk beyaz) |
Alüminyum Muhafaza IP65 Su Geçirmez 100 Watt Güneş Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Patlamaya Dayanıklı Lityum Pil 34000lm Güneş Paneli Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Entegre Led Güneş Pili Sokak Lambası IP65 Alüminyum Alaşımlı 50w 100w 150w 200w
| Kullanım ömrü (saat):: | 50000 |
|---|---|
| Çalışma Süresi (saat):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |

