Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Kare KCD 40w 50w Led Mısır Ampul Dış Mekan Sokak Lambası 220v
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Solar Şarj Kontrol Cihazı ile Kcd Solar Sokak Lambası 40w 60w 80w Alüminyum Lityum Pil
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Lityum Pil ile SMD3030 34000lm 200watt Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
50000 Lümen Kontrol Cihazı Ayrı 200w Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Lityum Pil ile SMD3030 34000lm 200watt Açık Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Yüksek Güçlü IP65 Suya Dayanıklı Güneş Sokak Lambası 60 Watt RoHS Onaylı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 6V |
| Lamba Işık Akısı(lm): | 10200 |
100W 200W 300W LED Güneş Sokak Işığı Hepsi Birde Entegre 170lm / W Verimlilik PC Lens
| Ürün Türü: | Hepsi Bir Arada Yüksek Güçlü LED Solar Sokak Lambası |
|---|---|
| Vattlık: | 100W |
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
100W 200W SMD2835 Güneş Enerjili Led Taşkın Işık 2700 ~ 6500K
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
KCD Açık Rüzgar Bölünmüş 40W 80W Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
IP65 Suya Dayanıklı 100Watt Güneş Sokak Lambası Süper Parlak
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş voltajı (v): | 5V/6V |
| CRI(Ra>): | 80 |

