Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
170lm / W Süper Parlak Sokak Lambası Uzaktan Kumanda Dış Mekan Duvara Monte Güneş Sokak Lambası
| stil: | Modern |
|---|---|
| Işık fikstürü: | projektör |
| Kullanım: | iç/dış mekan kullanımı |
Dış Mekan Otoyol Kullanımı İçin IP65 Lityum Bataryalı 100w 300w 500w Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | 2700-6500K |
| Giriş Gerilimi: | DC 6V |
Duvar Futbol Sahası Sıcak Beyaz 200w LED Sel Işığı 5054 SMD AC 600w 800w
| Güç: | 200w 300w 400w 500w 600w 700w 800w 900w 1000w |
|---|---|
| Girdi (Devre): | AC 85-265V ((50/60Hz) |
| Etki: | 90LM/W |
Hareket Sensörlü Özelleştirilmiş Renkli Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası, 50000 Saat Ömürlü Dış Mekan Güneş Sokak Lambası
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Renksel Geriverim İndeksi: | 80 |
| Renk Sıcaklığı: | 2700-6500K |
Sıcaklığa Dayanıklı 24 Vlot Taşınabilir Led Taşkın Işık
| Ürün adı: | Led Projektör |
|---|---|
| Kalem: | Smd LED Dış Mekan Sel Işık |
| Renk Sıcaklığı (CCT): | 2700K-6500K |
Alüminyum Muhafaza Lityum Pil Solar Sokak Lambası Yüksek Lümenli Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş voltajı(v): | AC85-265V |
KCD 100W Uzaktan Kontrol Güneş Sokak Işığı 6500K Yüksek Lumens LED ile Yol ve Otoyol Işığı için
| IP Derecelendirmesi: | IP65 |
|---|---|
| Renksel Geriverim İndeksi: | 80 |
| Renk Sıcaklığı: | 2700-6500K |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
20w 40w 48w Taşınabilir LED Çalışma Işığı Garaj Yapısı Açık Yanıp Sönen Braket Akülü
| Güç: | 100W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | Sıcak beyaz |
| Şartname: | 211.5*251.5*41mm |
24000 Lümen Dış Mekan 200w LED Taşkın Işık İyi Isı Emme 80 CRI 120° Derece 320 Led Boncuk
| Güç: | 200w |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 120LM/W |
| Lümen Akısı: | 24000 lm |

