Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Yüksek Lümen İnce 137,3 * 156,3 * 30mm Dış Mekan LED Sel Işıkları 20w
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
Korozyon Önleyici Ip67 20000 Lümen Led Yol Lambası Şarj Edilebilir 100w
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
SMD2835 Boncuk 100W IP65 Dış Mekan LED Projektör Işıkları Yüksek Lümen Süper Parlak
| güç: | 100W |
|---|---|
| ürün tipi: | Dış Mekan LED Taşkın Işık |
| Ev materyalleri: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
Hareket Sensörü Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası Entegre 2700-6500K SMD Boncukları 170lm/W
| Ürün Adı: | Entegre Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası |
|---|---|
| SKK: | 3000K/4000K/6500K |
| IP oranı: | IP65 Suya Dayanıklı Dış Mekan |
KCD Güçlü 3000 Lumen Yüksek Güçlü LED Güneş Sokak Lampası Bahçe Yolu Luminaria 300w Açık Alan Toptan Güneş Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Türü: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP derecesi: | IP65 su geçirmez |
Su geçirmez IP65 Yüksek Lümenli Güneş Bahçe Sokak Lambası Yüksek Basınçlı Sodyum
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
| Cri (RA>): | 80 |
50 Watt Dış Mekan LED Sel Işıkları su geçirmez IP65 yüksek lümen ticari sınıf dış mekan 10000 lümen 6000
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
13500lm 150W Dış Mekan LED Sel Işıkları ev için su geçirmez IP65 yüksek lümen
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| renk: | Gümüş |
AC100-240V Dış Mekan 150w Led Taşkın Işık IP65 2700-6500K
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| renk: | Gümüş |
KCD Enerji tasarruflu uzaktan kumanda 400w 500w IP65 Su geçirmez dış mekanlar için bir tek güneş ışığı LED sokak lambası
| Çizgi açısı: | 90° |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |

