Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Alüminyum Muhafaza Peyzajı Dış Mekan Led Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| Lamba Işık Verimi(lm/w): | 170 |
Kare Bahçe 150watt Yüksek güç için Elektrikli Kolye Ultra İnce Led Modül Sokak Lambası
| Ürün adı: | 150w led sokak lambası |
|---|---|
| madde: | LED sokak lambası |
| tip: | Yüksek Lümen Waterpoof IP65 Led Sokak Lambası |
200watt Dış Mekan LED Sokak Lambası 30000 Lümen 6500K 120° Işın Açısı
| Giriş gerilimi: | AC 85~265V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 3000-6500K |
| Işın açısı: | 120° |
hepsi bir arada led güneş enerjili sokak lambası
| Light source: | LED |
|---|---|
| Item type: | Solar Street Lights |
| Working lifetime(hour): | 50000 |
Yüksek kaliteli Su Geçirmez IP65 60W 100W Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| Uygulama: | Yol |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Hepsi Tek Güneş Sokak Işığı Yüksek Kalite Suya Karşı Dayanıklı ABS Malzemesi Ucuz Güneş Sokak Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |
| Uygulama: | Açık hava, bahçe, yol vb. |
Entegre Hepsi Bir Arada Led Solar Sokak Lambası Şarj Kontrollü 80W Yüksek Lümen
| Güç kaynağı: | Güneş |
|---|---|
| Işık Verimi (lm/w): | 100 |
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
120w Yüksek Güçlü LED Solar Sokak Lambası Hepsi Bir Arada 6500K Smd 2835 Sokak Lambası LiFePO4 20Ah Pil
| Özellik: | Çevre dostu |
|---|---|
| güç: | 30W/60W/90W/120W |
| Gövde Malzemesi: | Yüksek kaliteli ABS |
IP65 Dış Mekan Güneş LED Taşkın Işık Alüminyum 20W 30w 50w 100w 150w 200w
| tip: | Dış mekan LED sel ışığı |
|---|---|
| LED Yonga: | SMD2835 |
| Malzeme: | Alüminyum + Temperli Cam |
Akıllı Alüminyum Gövde 50000h 30w Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| Öğe türü: | Sokak ışıkları |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| CRI (Ra>): | 90 |

