Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Spor Mimari 50 watt Dış Mekan LED Sel Işıkları Suya Dayanıklı
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| Işın Açısı (°): | 120 |
Güvenlik Spotlight IP65 Su geçirmez Sıcak Satış Led Sel Işığı Bahçe Caddesi Duvarı için Hareket Algılayıcı ile Alüminyum Konut
| Ürün adı: | LED Projektör Işıkları |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 35000 saat |
| Özellik: | Korozyona dayanıklı, Basınca dayanıklı |
Sokak Işığı Ip65 Dış Su geçirmez Güneş Işığı 400w Entegre All In One Led Güneş Sokak Işığı Görüntülebilir pil
| Çizgi açısı: | 90° |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Su geçirmez Patlama Dayanıklı Dışarı 60w 100w 150w 200w Yüksek Kalite Alüminyum Lifepo4 Pil 6500k Güneş Sokak Işığı
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
IP65 Dışarıda Yüksek Güçlü Hepsi Bir İçinde LED Güneş Sokak Işığı Alüminyum Sabit direği IK10 Güneş Paneli ile Koruma
| Vattlık: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
| Işık kaynağı: | smd çipleri |
KCD LED güneş sokak lambası güneş panelini altındaki dış liFePo4 lityum pil ile güneş sokak lambası
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
KCD LED güneş sokak lambası güneş panelini altındaki dış liFePo4 lityum pil ile güneş sokak lambası
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Yüksek Lumen Uzun Çalışma Süresi Dışarıda 50W 100W 150W 200W 250W 300W Pole Led Solar Street Light Pil
| Güneş paneli: | 18V80W Güneş paneli ((monokristal silikon) |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | Lityum pil 12.8V 30AH |
| Özel fonksiyon: | Otomatik toz süpürme ve kar temizleme |
Su geçirmez Led Güneş Sokak Lambası 100w 140w Dış Mekan Yüksek Lümenli Döküm Smd Cob Dc 5kg
| Lamba Işık Akısı(lm): | 10000 |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -20-50 |
Ip65 Dış Mekan LED Projektör Işıkları 100 Watt 10000lm Sıcak Beyaz Projektör Ik07
| Ambalaj bilgileri: | Renk kutusu/Nötr ambalaj/karton kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 45 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |

