Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Park için Tenis Kortu Spor Aydınlatma Led Taşkın Işık Ip66
| Cri (ra>): | 80 |
|---|---|
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
DC 6V Entegre Güneş Sokak Işığı 90w 15300 Lumens Smd Beads 5V 12W Güneş Enerjisili Sokak Lambası
| Giriş Voltajı: | DC 6V |
|---|---|
| Vattlık: | 90W |
| Işık verimi: | 15300 lümen |
KCD yeni açık hava su geçirmez 60w 80w 100w 120w bütünüyle bir led güneş sokak lambası
| Güneş paneli: | MONO güneş paneli |
|---|---|
| Uygulama: | Yol |
| Garanti: | 3 yıl |
90w Monokristal Güneş Sokak Lambası LiFePO4 Pil 3.2V 15Ah Yüksek Dönüşüm Oranı
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| güç: | 30W/60W/90W/120W |
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
Spor Sahası Açık Su Geçirmez IP67 Alüminyum 10w 20w 30w 50w 100w 150w 200w 300w Smd Led Taşkın Işık
| Malzeme: | Alüminyum Ev + PC Len |
|---|---|
| Renk: | Gün Işığı Beyazı/Sıcak Beyaz/Soğuk Beyaz |
| güç: | 10W/20W/30W/50W/100W/150W/200W |
KCD Dayanıklı Vücut Dış Yol Yolu Su geçirmez IP65 400W 500W Hepsi Birde Güneş Sokak Işıkları Güneş İndüksiyon
| Güneş paneli: | MONO güneş paneli |
|---|---|
| Uygulama: | Yol |
| Garanti: | 3 yıl |
Yüksek Lümen Hepsi Bir Arada Güneş Işığı 100W Süper Parlaklık
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Yüksek Güçlü IP65 Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Avlu Işığı 2700K CCT
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Açık IP66 Yüksek Basınçlı Sodyum led Sokak Lambası 200W 150W 100W 50W
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Pil IP65 50w 1100w 50w 200w ile Açık Led Güneş Sokak Lambası Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |

