Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
Ip65 Dış Mekan Güneş Enerjisi Entegre Güneş Sokak Lambası 200 Watt
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Dış Mekan 100 Watt Led Solar Sokak Lambası IP65 Alüminyum İnce Gövde
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
Süper Parlaklık İnce Dış Mekan Sokak Lambası 100W IP65 Suya Dayanıklı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | DC 12V |
Süper Parlaklık Yüksek Lümen Güneş Işıkları 150W Lityum Pil
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 220V |
Alüminyum Gövde Enerji Tasarruflu Güneş Enerjili Sokak Lambası 100W Entegre Hepsi Bir Arada
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
ROHS Yüksek Lümenli IP66 80lm / W Dış Mekan Led Projektör Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Patlamaya Dayanıklı IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı Güneş Sokak Lambası 30W 50W 100W 150W 200W
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Alüminyum Ayırıcı Güneş Enerjili Dış Mekan Sokak Lambası Led Sokak Lambası DC 300W 400W IP66
| Ürün adı: | 100W Güneş Sokak Lambası |
|---|---|
| CCT(Renk Sıcaklığı): | 3000K-6500K |
| konut malzemesi: | Alüminyum alaşım |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w Sokak Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Malzeme türü: | güneş sokak lambaları |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm Akıllı Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |

