Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Çevre Dostu Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası Yüksek Enerji 200w 34000lm LiFePO4 Pil
| Yeterlik: | 34000lm |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Ambalaj bilgileri: | Renk kutusu/Nötr ambalaj/karton kutu |
Karayolu Yolu 150lm / W AC 82-265V için Dayanıklı Alüminyum Gövde Dış Mekan LED Sokak Lambaları
| güç: | 150W |
|---|---|
| Gerilim: | AC85-265V 120-277V |
| Güç faktörü: | >0,9 |
110lm/w Su Geçirmez ip65 LED Sokak Lambası 100W 150W 200W bahçe yolu için yüksek güç süper parlak
| Lamba Işık Akısı(lm): | 16500lm |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃): | -20~+50 |
IP65 Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası Monokristal Güneş Paneli 34000lm PC Lens
| Çalışma zamanı: | 50.000 saat |
|---|---|
| Güneş paneli: | monokristal |
| güç: | 100w/200w/300w |
Karayolu Otoyolu için 120lm / W 24000 Lümen Dış Mekan LED Sokak Lambaları
| Model numarası: | RL 200W |
|---|---|
| Güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Su geçirmez sınıf: | IP 65 su geçirmez dış mekan |
Akıllı ana güçlü LED sokak lambası, Alüminyum alaşımlı vücut, IP65 su geçirmez, marka LED çipleri, gece otomatik aç / kapat, enerji tasarrufu, kentsel arterler, sanayi parkları, kampüsler için idealdir
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Enerji tasarruflu ana güçlü LED sokak lambası, 155 Lumen/Watt, Alüminyum alaşım vücudu, IP65 Su geçirmez, Marka LED çipleri, Gece otomatik olarak aç/kapalı, Kentsel arterler, otoyollar, ticari alanlar için idealdir
| Renk sıcaklığı: | 3000K-6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Açık Ayarlanabilir Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları Enerji Tasarrufu 60W 170lm / w
| Güç: | 60W/100W/150W/200W |
|---|---|
| LED Çip: | 2835SMD |
| Güneş paneli: | MONO güneş paneli |
Ra70 2700k Güneş enerjisi ile çalışan LED sokak lambaları Her hava koşuluna karşı ısı ve donlara dayanıklı
| Uygulama: | MANZARA |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| SKK: | 2700-6500K |
Döküm Alüminyum IP65 Suya Dayanıklı Sokak Lambası 50W Yüksek Lunmen
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |

