Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Güneş Paneli ile Suya Dayanıklı Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Yüksek Lümenli
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Alüminyum Entegre Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Lityum Pil ile 200W Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
Otomatik Güneş Sokak Lambası Dışında Lityum Pil 200W Proje Kurulumu
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
Alüminyum Konutlu Güneş Sokak Işığı
| Malzeme türü: | güneş sokak lambaları |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | Solar Led Sokak Lambası |
| Güç faktörü: | PF>0.9 |
KCD kcd yüksek lümen çin smaret enerji tasarrufu süper parlaklık led güneş sokak lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
CE Pas Korumalı 170lm / W 30w Led Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
OEM ODM DC Fotoselli 150watt Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
OEM ODM Galvanizli Ip65 30W Solar Cobrahead Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Yüksek Lümen Ayrı SMD 100Watt Solar Sokak Lambası su geçirmez IP65 Geniş aralıklı pozlama
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
LED Sokak Işığı 80w 90w 150w 240w 250w 500w 800w 900w
| Ürün Adı: | 100W LED Sokak Işığı |
|---|---|
| Öğe: | LED sokak ışığı |
| Tip: | Yüksek Lümen Su Geçirmez IP65 Led Sokak Lambası |

