Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
50w 100w 150w 200w 300w Hepsi Bir Arada Entegre Solar Sokak Lambası Ip65 Ufo Pilli Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Kcd Süper Parlaklık Ip67 Güneş Sokak Lambası 100w 150w 200w 300w 500w Kutuplu
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
KCD Dış Mekan LED Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Lambası Yüksek Güç 200W
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
IP65 Su Geçirmez Entegre Sokak Lambası 100W Yüksek Lümen Led Dış Mekan Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
IP65 Suya Dayanıklı Dış Mekan 50W 200w Solar Sokak Lambası Yüksek Lümen Gücü
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
LED flood light ip65 su geçirmez 2 yıl garanti en iyi fiyat güzel lamba fabrikası
| Lamba: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Bileşenler Yaşam Süresi: | 100.000 Saat |
Dışarıda 170lm / W LED güneş sokak lambası ip65 luminum Kolay Kurulum Yüksek Parlaklık Güneş Enerjisi Sokak Işığı
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Vattlık: | 100W |
Entegre 200W Güneş Sokak Lambası IP67 Su Geçirmez Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
16000 Lümen Akıllı LED Güneş Enerjisi Sokak Lambası SMD 90 Watt 200 Watt 500 Watt
| Işık kaynağı: | Bridgelux LED'ler veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Yüksek kaliteli döküm alüminyum alaşım |
| Işık bozulma oranı: | 25000h ≤ %20 |
Hareket Sensörlü IP66 Suya Dayanıklı Akıllı Sokak Lambası 30W Yüksek Parlaklık
| Başvuru: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |

