Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
SMD2835 Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları Suya Dayanıklı İnce Gövde 170lm / W 50000 Saat
| Güç Sosu: | Güneş enerjisi |
|---|---|
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
| Yeterlik: | 170 lm/ağırlık |
PC Lens Yayılan Su Geçirmez LED Sokak Lambası 120 ° Işın Açısı Yüksek Lümenli LED Boncuklar
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| güç: | 150W |
Dahili Piller ile Yüksek Lümen 6000k Güneş LED Sokak Lambası IP65 Alüminyum Şafağa Alacakaranlık
| kullanım: | Bahçe, Sokak, Yol, Otoyol |
|---|---|
| Şarj süresi: | 6-8 Saat |
| Malzeme: | Alüminyum |
Güneş enerjisi ile çalışan LED Sokak Işığı IP65 50 000 Saatlik Yaşam Süresi ile Rated Sıcak Beyaz / Soğuk Beyaz DC12V Duvar / direğe monte edilmiş
| Color Temperature: | Warm White/Cool White |
|---|---|
| Lifespan: | 50,000 Hours |
| IP Rating: | IP65 |
Yüksek Güç Modülü Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası Dış Mekan 70Ra 100watt
| Güç: | 50w/100w/150w/200w |
|---|---|
| LED Çip: | 2835LED |
| Giriş gerilimi: | AC100-240V |
Lityum Pil 100w 150w All In One Solar LED Sokak Işığı Kontrolü Su geçirmez Solar Sokak Lambaları
| Güneş paneli: | 18V80W Güneş paneli ((monokristal silikon) |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | Lityum pil 12.8V 30AH |
| Özel fonksiyon: | Otomatik toz süpürme ve kar temizleme |
2700-6500K Dış Mekan LED Sokak Lambaları 200w Karayolu Yolu Otoparkı 30000 Lümen
| Güç: | 200w |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | AC120-277V |
| Malzeme: | Alüminyum |
100lm / W 30 W 50 W 200 W Dış Mekan LED Sokak Lambaları 50000 Saat Ömrü
| Renk sıcaklığı: | 2700k/3000k/4000k/5000k/5700k/6000k/6500k |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| IP derecelendirme: | IP 65 SU GEÇİRMEZLİK |
Yüksek Performanslı Alüminyum LED Sokak Işığı
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
IK08 Hepsi Bir Arada Entegre Solar LED Sokak Lambası 170lm / w 3 Yıl Garanti
| Güç: | 300W/400W/500W |
|---|---|
| Öğe türü: | DENEMEK |
| IP derecelendirme: | IP65 |

