Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Çevre Dostu Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası Yüksek Enerji 200w 34000lm LiFePO4 Pil
| Yeterlik: | 34000lm |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Ambalaj bilgileri: | Renk kutusu/Nötr ambalaj/karton kutu |
LiFePO4 Pil IP65 6500K 100w Güneş Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yüksek Yollu 60watt 435.1 * 163.5 * 70mm Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yüksek Parlaklık 100Watt 170lm / w Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Alüminyum IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı Güneş 60w Led Taşkın Işık
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
| Lamba Işık Akısı (lm): | 10200 |
Güneş Enerjili IP65 30W Uzaktan Kumanda Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Enerji Tasarruflu 10W 20W 50W 60W 90W Entegre Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
KCD yüksek parlaklık su geçirmez ip65 açık yol akıllı kontrolör 100w güneş sokak lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Yüksek Güçlü IP65 Suya Dayanıklı Güneş Sokak Lambası 60 Watt RoHS Onaylı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 6V |
| Lamba Işık Akısı(lm): | 10200 |
LiFePO4 Pil ile 100W IP65 Suya Dayanıklı Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 6V |

