Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Spor Mimari 50 watt Dış Mekan LED Sel Işıkları Suya Dayanıklı
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| Işın Açısı (°): | 120 |
200watt Dış Mekan LED Sokak Lambası 30000 Lümen 6500K 120° Işın Açısı
| Giriş gerilimi: | AC 85~265V |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 3000-6500K |
| Işın açısı: | 120° |
Alüminyum Alaşımlı Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları DC12V Sıcak Beyaz Duvara Monte
| Gerilim: | DC12V |
|---|---|
| Lümen Çıkışı: | Yüksek |
| IP derecelendirme: | IP65 |
Çin Fabrikası Güneş Enerjisi Hepsi Birde Güneş LED Sokak Işığı 12V 50W 100W 150W 200W Dış Enerji Tasarrufu Hareket Sensörü
| CRI (Ra>): | 80 |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |
Enerji tasarrufu Dış Ip65 Su geçirmez 50w 100w 150w 200w LED Sokak Lampu LED Sokak Işığı 150 Watt
| Uygulama: | SOKAK AYDINLATMASI |
|---|---|
| Su geçirmez derecesi: | IP 65 su geçirmez dış mekan |
| Kurulum: | Direğe Monte |
Alüminyum Gövde 150W IP66 Yüksek Lümenli Led Sokak Lambası dönebilen yüksek lümenli marka çipler
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Yüksek Lümen IP65 Su Geçirmez 6500K 100W 150W 200W Su Geçirmez LED Sokak Lambası
| Dimmer Desteği: | Evet |
|---|---|
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
| Işık kaynağı: | LED |
Yüksek Güçlü İnce 7500lm 50w Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
EMC 30w 60w SMD3030 Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Yüksek parlaklıklı ana güçlü LED sokak lambası, alüminyum alaşım vücudu, IP65 su geçirmez, marka LED çipleri, geceleri otomatik olarak açık / kapalı, kentsel yollar, parklar, topluluklar için idealdir,ve Daha Fazla Işık Uygulamaları
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |

