Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
IP66 Suya Dayanıklı Korozyon Önleyici Led 100 Watt Sokak Lambası Yüksek Parlaklık
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
Enerji Sistemleri Solar Sokak Lambası 200W Lityum Pilli Yüksek Lümen
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
IP65 Suya Dayanıklı Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası 200W Enerji Tasarrufu
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
100w Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Güneş Panelli Açık Alüminyum Suya Dayanıklı IP65
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20 ~ 50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |
KCD Dış Mekan LED Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Lambası Yüksek Güç 200W
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Açık Enerji Tasarruflu Güneş Sokak Lambası 200W Yüksek Lümen Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimi (lm/w): | 80 |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
IP65 Dış Mekan 50W 100W 150W 200W LED Solar Taşkın Işık KCD Dökme Alüminyum
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Açık IP66 Su Geçirmez Sokak Lambası 200w 150w 100w 50w LED Sokak lambası 30W düzene tasarım güzel ışıklar
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Patlamaya Dayanıklı IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı Güneş Sokak Lambası 30W 50W 100W 150W 200W
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Ip65 Dış Mekan Güneş Enerjisi Entegre Güneş Sokak Lambası 200 Watt
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |

