Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Suya Dayanıklı 50 Watt Led Sokak Lambaları AC Otopark Parlak N Ölçekli
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Yüksek Lümen 50W Dış Mekan LED Sokak Lambası
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20~+50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |
30W 60W 100W Hepsi Bir Arada Solar Led Sokak Lambası Dış Mekan Enerji Tasarrufu IP65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Bahçe Dış LED Sokak Işığı Su geçirmez IP65 Yüksek Güç Yüksek Parlaklık 150W Yol direği lambası
| Ürün Adı: | LED sokak lambası |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP65 su geçirmez |
| Türü: | Yol Işığı LED Sokak Lambası |
200 W 20000lm Dış Mekan LED Sokak Lambaları Alüminyum Gövde Döküm
| Lamba tipi: | Dış Mekan LED Sokak Lambası |
|---|---|
| Güç: | 200w |
| Verimlilik (lm/W): | 100-120 lm/ağırlık |
4500lm 20w 50w 120w Dış Mekan LED Sokak Lambaları Kısılabilir Enerji Tasarrufu
| Ürün adı: | LED sokak lambası |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, Açık Alan |
| Giriş voltajı(v): | AC 85-265V |
100lm / W 30 W 50 W 200 W Dış Mekan LED Sokak Lambaları 50000 Saat Ömrü
| Renk sıcaklığı: | 2700k/3000k/4000k/5000k/5700k/6000k/6500k |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| IP derecelendirme: | IP 65 SU GEÇİRMEZLİK |
SMD 3030 Dış Mekan LED Sokak Lambaları 90lm / W 60w 100w 150w 200w 220v Halka Açık Alan İçin
| Gerilim: | AC85-265V |
|---|---|
| RA/CRI: | ≥80 |
| Fasulye açısı: | 60*140° |
OEM ODM 220V 150Watt Dış Mekan LED Sokak Lambaları su geçirmez IP65 dönebilen marka cips
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Otopark Dış LED Sokak Işığı 50W 100W 150W 200W Yol
| Ayarlanabilir: | 90 Derece |
|---|---|
| Başvurular: | yol, dış mekan |
| Renk sıcaklığı: | 3000-6500k |

