Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Lityum Pil ile SMD3030 34000lm 200watt Açık Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Entegre Led Güneş Pili Sokak Lambası IP65 Alüminyum Alaşımlı 50w 100w 150w 200w
| Kullanım ömrü (saat):: | 50000 |
|---|---|
| Çalışma Süresi (saat):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Entegre Solar LED Sokak Lambası Yüksek Lümen 200W Graden Dış Mekan Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Modern Açık Güneş Sokak Lambası Bahçe 60 W Uzaktan Kumandalı Akıllı Led Sokak Lambası
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | 6V |
| Lamba Işık Akısı(lm): | 10200 |
Entegre Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası 200W Dış Mekan Enerjili Led Sokak Lambası
| Giriş Voltajı (V):: | DC12V |
|---|---|
| CRI (Ra>):: | 80 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20~+50 |
Lityum Pil ile 300W Yüksek Lümen Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Uzaktan Kontrollü Entegre İnce Süper Parlaklık Solar LED Sokak Lambası
| Ömrü (saat):: | 50000 |
|---|---|
| Çalışma Süresi (saat):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
2700K Yüksek Güçlü LED Sokak Lambaları 50 W 100 W 150 W LED Yol Lambası
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Öğe türü: | LED sokak lambası |
| anahtar kelimeler: | dış mekan led sokak lambaları lambası |
6M 80M Kutuplu Entegre IP67 80W 90W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
ROHS Yüksek Lümenli IP66 80lm / W Dış Mekan Led Projektör Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |

