Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
16000 Lümen Akıllı LED Güneş Enerjisi Sokak Lambası SMD 90 Watt 200 Watt 500 Watt
| Işık kaynağı: | Bridgelux LED'ler veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Yüksek kaliteli döküm alüminyum alaşım |
| Işık bozulma oranı: | 25000h ≤ %20 |
Güvenlik Spotlight IP65 Su geçirmez Sıcak Satış Led Sel Işığı Bahçe Caddesi Duvarı için Hareket Algılayıcı ile Alüminyum Konut
| Ürün adı: | LED Projektör Işıkları |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 35000 saat |
| Özellik: | Korozyona dayanıklı, Basınca dayanıklı |
RoHS Dış Mekan SMD 100Watt 12v Dc Güneş Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Su Geçirmez Hırsızlığa Karşı Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası 30 Watt alacakaranlıktan şafağa 400w/u/ed28/ps m155/e
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yüksek Lümen Ayrı SMD 100Watt Solar Sokak Lambası su geçirmez IP65 Geniş aralıklı pozlama
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
KCD kcd yüksek lümen çin smaret enerji tasarrufu süper parlaklık led güneş sokak lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
OEM ODM Suya Dayanıklı Alüminyum 60watt Güneş Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
RoHS Patlamaya Dayanıklı 170lm / W Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Korozyon Önleyici Ip67 EMC 20000 Lümen Şarj Edilebilir Sokak Lambası 30W 50W 100W 150W 200W dış mekan yüksek güçlü ışık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Lityum Pil ile SMD3030 34000lm 200watt Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |

