Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Akıllı ana güçlü LED sokak lambası, Alüminyum alaşımlı vücut, IP65 su geçirmez, marka LED çipleri, gece otomatik aç / kapat, enerji tasarrufu, kentsel arterler, sanayi parkları, kampüsler için idealdir
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Monokristal Panel Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları 120 ° Işın Açısı CE RoHS
| AÇIK RENK: | Beyaz |
|---|---|
| Işın açısı: | 120° |
| Garanti: | 3 yıl |
Açık hava IP65 Su geçirmez Yüksek verimlilik 130lm/w 100w LED sokak lambaları
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Vattlık: | 100W |
Enerji tasarruflu ana güçlü LED sokak lambası, 155 Lumen/Watt, Alüminyum alaşım vücudu, IP65 Su geçirmez, Marka LED çipleri, Gece otomatik olarak aç/kapalı, Kentsel arterler, otoyollar, ticari alanlar için idealdir
| Renk sıcaklığı: | 3000K-6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
Yüksek Performanslı Alüminyum LED Sokak Işığı
| Renk sıcaklığı: | 6500K |
|---|---|
| Yaşam süresi: | 50.000 saat |
| Ip derecesi: | IP65 |
PC Lens Yayılan Su Geçirmez LED Sokak Lambası 120 ° Işın Açısı Yüksek Lümenli LED Boncuklar
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| güç: | 150W |
100W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları ABS Muhafaza SMD 2835 LED Chip 7000lm Hepsi Bir Arada
| güç: | 100W |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Güneş enerjisi |
| Kontrol metodu: | Kontrolü geri al |
İnce DOB AC85-265V 300w Dış Mekan LED Projektör Işıkları Suya Dayanıklı
| Özel özellik: | Enerji Verimli |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum döküm |
| Aydınlatma Çözümü: | DOB |
Açık Ayarlanabilir Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları Enerji Tasarrufu 60W 170lm / w
| Güç: | 60W/100W/150W/200W |
|---|---|
| LED Çip: | 2835SMD |
| Güneş paneli: | MONO güneş paneli |
Hareket Algılayıcısı Hepsi Birde Güneş LED Sokak Işığı 50W 100W 200W IP65 Su geçirmez Manzara Lampu
| Güneş paneli: | 60W*18V mono tipi |
|---|---|
| Akü: | 24AH*12,8V (LiFePO4) |
| Çalışma saati: | 10-15saat/gün,5-7yağmurlu gün |

