Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Enerji Tasarruflu led sokak lambası Alüminyum gövde
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
IP65 Su geçirmez LED Sokak Işığı yüksek ışın 30000HRS Bahçe sokak yolu için ömür
| CRI: | > 80 |
|---|---|
| Ürün büyüklüğü: | 720*380*120mm |
| Anahtar kelime: | Sokak Led Lamba Açık Led Sokak Işığı |
50w 100w 150w 200w 300w Hepsi Bir Arada Entegre Solar Sokak Lambası Ip65 Ufo Pilli Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
80CRI 240V 200 W Noel Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
6500K Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası 60w 6000 Lümen Dahili Lityum İyon Pil ile
| Giriş voltajı(v): | DC 6V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -20~+45 |
Bridgelux Smd IP66 200w Kutuplu Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Yüksek Lümenli Taşınabilir 100watt Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
SMD2835 Boncuk 100W IP65 Dış Mekan LED Projektör Işıkları Yüksek Lümen Süper Parlak
| güç: | 100W |
|---|---|
| ürün tipi: | Dış Mekan LED Taşkın Işık |
| Ev materyalleri: | Yüksek Kaliteli Alüminyum |
100 W 200 W 300 W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları SMD2835 LiFePO4 Pil
| Ürün adı: | Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları |
|---|---|
| güç: | 100w/200w/300w |
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
Akıllı Hepsi Bir Arada LED Sokak Lambası IP67 PWM Kısılabilir 50w 75w 100w Dış Mekan Lambası Modüler
| Kurulum yüksekliği: | 9-11M |
|---|---|
| THD: | <%15 |
| ŞNT: | 6500/4000/3000K (+/-%10) |

