Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
7500lm Entegre 50 Watt Güneş Sokak Lambası 90 ° Işın Açısı su geçirmez IP65 yol için yüksek güçlü süper parlak güneş ışığı
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
IP65 Dışarıda Yüksek Güçlü Hepsi Bir İçinde LED Güneş Sokak Işığı Alüminyum Sabit direği IK10 Güneş Paneli ile Koruma
| Vattlık: | 30W/60W/90W/120W |
|---|---|
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
| Işık kaynağı: | smd çipleri |
Hepsi Bir Arada Entegre Güneş Enerjili Sokak Lambası 50w 100w 150w 200w 300w Ip65 Ufo Dış Mekan Pilli
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Ofis Okulu İçin EMC 100 Watt Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Entegre 200W Güneş Sokak Lambası IP67 Su Geçirmez Hareket Sensörü Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
IP67 Su Geçirmez Alüminyum 200W Entegre Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
KCD Enerji tasarruflu uzaktan kumanda 400w 500w IP65 Su geçirmez dış mekanlar için bir tek güneş ışığı LED sokak lambası
| Çizgi açısı: | 90° |
|---|---|
| Garanti: | 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
IP65 Dış Mekan ABS Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası 50w 100w 150w 250w
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Anma gücü: | 200W/300W/400W/500W |
| Ürün adı: | ABS Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası |
50000h Ömür SMD 486.5X151.2X88mm 50 Watt LED Sokak Lambası su geçirmez IP65 yüksek güç
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Dışarıda 170lm / W LED güneş sokak lambası ip65 luminum Kolay Kurulum Yüksek Parlaklık Güneş Enerjisi Sokak Işığı
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Vattlık: | 100W |

