Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
DC12V Yüksek Lümen LED Güneş Sokak Lambası Duvar Direği Dış Aydınlatma İçin Monte Edildi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
|---|---|
| Malzeme: | Alüminyum alaşım |
| Ömür: | 50.000 saat |
Yüksek Güçlü IP65 dış mekan su geçirmez hepsi bir arada 100W LED güneş sokak lambası
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
SMD 3030 100w 12V 10kg Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
6000k 100w 200w 300w 500w Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Lambası Yüksek Lümen IP66 Su Geçirmez
| Ürün adı: | IP65 30w 60w 90w hareket sensörü hepsi bir arada güneş led sokak lambası |
|---|---|
| Güneş paneli: | Monokristal Silikon 6V |
| Uygulamalar: | bahçe, sokak, avlu, yol aydınlatması, vb |
Hareket Sensörü Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası Entegre 2700-6500K SMD Boncukları 170lm/W
| Ürün Adı: | Entegre Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası |
|---|---|
| SKK: | 3000K/4000K/6500K |
| IP oranı: | IP65 Suya Dayanıklı Dış Mekan |
100W 200W 300W LED Güneş Sokak Işığı Hepsi Birde Entegre 170lm / W Verimlilik PC Lens
| Ürün Türü: | Hepsi Bir Arada Yüksek Güçlü LED Solar Sokak Lambası |
|---|---|
| Vattlık: | 100W |
| Işık verimi: | 170 lm/ağırlık |
Hepsi Tek Güneş Sokak Işığı Yüksek Kalite Suya Karşı Dayanıklı ABS Malzemesi Ucuz Güneş Sokak Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |
| Uygulama: | Açık hava, bahçe, yol vb. |
Kare Bahçe 150watt Yüksek güç için Elektrikli Kolye Ultra İnce Led Modül Sokak Lambası
| Ürün adı: | 150w led sokak lambası |
|---|---|
| madde: | LED sokak lambası |
| tip: | Yüksek Lümen Waterpoof IP65 Led Sokak Lambası |
Yüksek Kaliteli Güneş Sokak Işığı Ucuz Ucuz Yağmur geçirmez Yıldırımlara Dirençli Dış Işık Çözümü
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Renk: | Gri |
| Vattlık: | 150w |

