Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Korozyon Önleyici Ip67 20000 Lümen Led Yol Lambası Şarj Edilebilir 100w
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Cri80 Solar Sokak Lambası Hepsi Bir Arada 6000k 20w 60w 200w 300w
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Giriş voltajı(v): | DC 6V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Su geçirmez IP65 Yüksek Lümenli Güneş Bahçe Sokak Lambası Yüksek Basınçlı Sodyum
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
| Cri (RA>): | 80 |
Uzaktan Kumandalı Çok Fonksiyonlu 200watt LED Solar Sel Işık IP65
| Ürün adı: | led güneş bahçe ışığı |
|---|---|
| Başvuru: | PEYZAJ,Garden Square Park,açık |
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Dekorasyon Güneş Sel Işığı |
SMD 2835 KCD Enerjili LED Sokak Lampuları Tümü Birde IP65 Dışarıda 50w 100w 150w 200w 300w 2000 Watt Güneş Sokak Işığı
| Güneş paneli: | MONO güneş paneli |
|---|---|
| LED Çip Tipi: | smd 2835 |
| Garanti: | 3 yıl |
1000 Lümen Taşınabilir Kare LED Çalışma Işıkları 12v 10w 27w 45w Manyetik Çok Fonksiyonlu
| Şarj Süresi: | 4~5H |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 12 saat |
| ömür: | 50000 saat |
24000 Lümen Dış Mekan 200w LED Taşkın Işık İyi Isı Emme 80 CRI 120° Derece 320 Led Boncuk
| Güç: | 200w |
|---|---|
| Işık Verimliliği: | 120LM/W |
| Lümen Akısı: | 24000 lm |
Duvar Futbol Sahası Sıcak Beyaz 200w LED Sel Işığı 5054 SMD AC 600w 800w
| Güç: | 200w 300w 400w 500w 600w 700w 800w 900w 1000w |
|---|---|
| Girdi (Devre): | AC 85-265V ((50/60Hz) |
| Etki: | 90LM/W |
Sıcaklığa Dayanıklı 24 Vlot Taşınabilir Led Taşkın Işık
| Ürün adı: | Led Projektör |
|---|---|
| Kalem: | Smd LED Dış Mekan Sel Işık |
| Renk Sıcaklığı (CCT): | 2700K-6500K |
IP65 Sokak Aydınlatması 200W Güneş Paneli Taşkın Işık 80lm / w
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC200-240V |

