Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Manzara Alacakaranlıktan Şafağa 17000lm Güneş Sokak Lambası 100w
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Çiftlik 6V Giriş 60Watt Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Ürün adı: | Güneş Sokak Lambası |
| Güç kaynağı: | Güneş |
3000k LED Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası Fotovoltaik Direğe Monte 30watt 60watt 100watt
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| IP Derecesi: | IP65 Su geçirmez |
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Solar Led Sokak Lambası |
5 Yıl Garanti 9000Lumen 100W Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
CE Pas Korumalı 170lm / W 30w Led Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Pas Korumalı 50W 60W 100W 180W Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Enerji Tasarruflu Güneş Sokak Lambası 100W Yüksek Lümen Süper Parlaklık Otomatik
| Ömrü (saat):: | 50000 |
|---|---|
| Çalışma Süresi (saat):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
LiFePO4 Pil SMD 200W 150W Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
3 Yıl Garanti 50W 17000lm Solar Led Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Alüminyum Entegre Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Lityum Pil ile 200W Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |

