Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Alüminyum Muhafaza IP65 Su Geçirmez 100 Watt Güneş Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı SMD Alüminyum 20W 30w 50w 100w 150w 200w Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 80 |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
KCD Dış Mekan Güneş Enerjisi Tasarruflu Sokak Lambası Lityum Pil Suya Dayanıklı IP66 Süper Parlak
| Kullanım ömrü (saat):: | 50000 |
|---|---|
| Çalışma Süresi (saat):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Patlamaya Dayanıklı Lityum Pil 34000lm Güneş Paneli Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
KCD 200w 250w Güneş Paneli Sokak Lambası 34000lm OEM Entegre
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Alüminyum 200W 300W IP66 SMD Dış Mekan Direk Yol Işığı Geniş aralıklı pozlama marka çipleri yüksek güç
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
Toptan manufaturer yüksek lümen hepsi bir arada açık güneş enerjisi sokak lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Güvenlik Su Geçirmez IP65 200 Watt Led Taşkın Işık Güneş
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | LED |
OEM ODM DC Fotoselli 150watt Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Su geçirmez IP65 Dış Mekan LED Solar Peyzaj Sel Işıkları 80ra
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | LED |

