Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Dışarıdaki LED Güneş Enerjisi Fırtına Işığı 10W 20W 40W 200w 500w Uzak kumanda ile
| Uygulama: | Sokak, Yol, Otoyol |
|---|---|
| Çizgi açısı: | 120 Derece |
| deşarj süresi: | 6-8 saat |
Uzun Mesafe 20W 30W 50W 100W İnşaat Sel Işık Toptan fiyat hepsi bir arada led projektör
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| renk: | Gümüş |
Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k Solar Panel Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Alüminyum Alaşımlı Led Peyzaj Taşkın Işıkları 20w 30W 40W RoHS Ip65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
Güçlü 3000 Lumen Yüksek Güçlü LED Güneş Sokak Lampası Bahçe Yolu Luminaria 300w Açık Alan Toptan Güneş Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Türü: | Enerji Tasarruflu Açık Güneş Sokak Lambası |
| IP derecesi: | IP65 su geçirmez |
KCD Güçlü 3000 Lumen Yüksek Güçlü LED Güneş Sokak Lampası Bahçe Yolu Luminaria 300w Açık Alan Toptan Güneş Sensörü
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Türü: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP derecesi: | IP65 su geçirmez |
su geçirmezlik 170lm/w Yüksek Lümenli Güneş Paneli Yol Işığı 50w 100w
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20 ~ 50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |
DC5V 100W Solar Açık Sel Işıkları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık Verimliliği (lm / w): | 170 |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 5V |
Zamanlayıcı 2835 Smd Chips ile 300w Dış Mekan Ip65 Güneş Enerjili Sel Işıkları
| Ürün adı: | led güneş sel ışık |
|---|---|
| öğe: | Güneş Projektör |
| Güneş paneli: | Monokristal Silikon |
200W Ip65 Şarj Edilebilir Led Solar Dusk To Dawn Projektör su geçirmez bahçe için süper parlak
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| Işın Açısı (°): | 120 |

