Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
Yüksek güçlü güneş sokak lambası Su geçirmez dış mekan ROHS 150W 16500lm 590*270*110mm Solar Bahçe Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
170lm / w Yüksek Lümen Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Direk Işıkları IP65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Alüminyum Lityum Pil 2700k Solar Sokak Işık Şarj Kontrol Cihazı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
DC Fotoelektrik Pil Güneş Enerjisi Sokak Lambaları AC85-265V Uzun Süreli Çalışma
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Pil IP65 50w 1100w 50w 200w ile Açık Led Güneş Sokak Lambası Uzaktan Kumanda
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC85-265V |
KCD Fotoselli Kontrol Cihazı Dış Mekan IP66 Suya Dayanıklı Şantiye Lambası Otopark 50W 100W 150W 200W Hepsi Bir Arada Solar Led
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
60W 90W 250W 15000lm Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm Akıllı Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
15000lm Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Bridgelux Lityum Güneş Sokak Lambası Hepsi Bir Arada Dış Mekan 500w 1000w Solar LED Sokak Lambası
| Öğe türü: | Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları |
|---|---|
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
| Lamba Gövde Malzemesi: | ABS |

