Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
IP65 Suya Dayanıklı Dış Mekan Akıllı LED Güneş Enerjili Hareketli Sel Işıkları 60W Enerji Tasarrufu
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Bahçe Led Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları 100 Watt IP65 Güneş Enerjili
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Proje Kurulumu |
100w 150w Güneş Enerjili Sokak Lambası Alüminyum Alaşımlı Akıllı Cob Unibody
| Giriş Gerilimi (V):: | DC12V |
|---|---|
| CRI (Ra>):: | 80 |
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20 ~ 50 |
Direkli Dekoratif Led Solar Entegre Lamba 50w 100w 150w 200w
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Soğuk Beyaz Cri85 Alüminyum 200 Watt Solar Taşkın Işık
| IP derecelendirme: | IP 65 Su Geçirmez |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 90 * 130 |
| Led ışık kaynağı: | Bridgelux |
Su geçirmez IP65 Dış Mekan 100W Hepsi Bir Arada Led Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Yüksek Güçlü IP65 Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Avlu Işığı 2700K CCT
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Yüksek Lümen IP65 100w Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265 |
|---|---|
| Lamba Işık Akısı (lm): | 8000 |
| CRI (Ra>): | 80 |
Peyzaj Ip65 Dış Mekan Led Güneş Enerjili Sel Işıkları
| IP derecelendirme: | IP65 |
|---|---|
| Işın Açısı (°): | 120 ° |
| Led ışık kaynağı: | LED |
Yüksek Lümenli Dış Mekan Suya Dayanıklı 100W 150W 200W Hepsi Bir Arada Güneş Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
| Cri (RA>): | 80 |

