Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Yüksek Lümenli Dış Mekan IP65 150 Watt Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Yol Projesi 50 W 100 W 150 W Led Sokak Lambası 265V Smd Slim
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Suya Dayanıklı 50 Watt Led Sokak Lambaları AC Otopark Parlak N Ölçekli
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Dikdörtgen Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası Dahili Pilli Otomatik Yüksek Lümen IP65
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
| Kalem: | LED sokak lambası |
6500K Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası 60w 6000 Lümen Dahili Lityum İyon Pil ile
| Giriş voltajı(v): | DC 6V |
|---|---|
| CRI (Ra>): | 80 |
| Çalışma sıcaklığı (℃): | -20~+45 |
4500lm 20w 50w 120w Dış Mekan LED Sokak Lambaları Kısılabilir Enerji Tasarrufu
| Ürün adı: | LED sokak lambası |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, Açık Alan |
| Giriş voltajı(v): | AC 85-265V |
100 W 200 W 300 W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları SMD2835 LiFePO4 Pil
| Ürün adı: | Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları |
|---|---|
| güç: | 100w/200w/300w |
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
SMD 3030 100w 12V 10kg Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
15000lm Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Yağmur Geçirmez 60W 100W 150W 200W Kutuplu Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |

