Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 350 Ürünler.
Enerji Tasarruflu led sokak lambası Alüminyum gövde
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Yürüyüş Yolu Yol Otopark Alanı Yüksek Verimli 6500K 60w Solar Led Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| Tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP Derecesi: | IP65 Su Geçirmez |
CE Onaylı IP66 12V 60W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları güneş sokak lambaları dış mekan 10000 lümen 6000
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP66 su geçirmez |
IP65 130lm / w 100W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yol Aydınlatma Dış Mekan 150W Güneş LED Sokak Lambaları 2700K-6500K
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Otomatik Yoğunluk Kontrollü 170lm / w 20w Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Öğe türü: | güneş sokak lambaları |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, dış mekan, farklı durum, bahçe vb. |
| aydınlık: | 170 lm/W |
Endüstriyel Alüminyum Solar LED Sokak Lambaları 60w 100w 500w Kutuplu
| Ürün adı: | 100W Güneş Sokak Lambası |
|---|---|
| Tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| Malzeme: | alüminyum |
100lm/W Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası alacakaranlıktan şafak direğine IP65 yüksek güç 150 watt 20000 lümen
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Modül Lensi 6500K 200W 130lm / W Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
IP66 Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları 100W
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |

