Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high quality led street light ] eşleşme 360 Ürünler.
20w 30w 50w Yüksek Lümen Taşınabilir Led Taşkın Çalışma Kelepçesi USB Şarj Edilebilir
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
| CRI (Ra>): | 80 |
Uzun Mesafe 20W 30W 50W 100W İnşaat Sel Işık Toptan fiyat hepsi bir arada led projektör
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
| renk: | Gümüş |
100w Yüksek Güçlü LED Güneş Sel Işıkları, Hareket Sensörlü Açık Hava Alacakaranlığından Şafağa
| LED Gücü: | 100w/200w/300w |
|---|---|
| LED Işık Akısı: | 170lm/w |
| ŞNT: | 3000K-6000K |
KCD Endüstriyel Alüminyum 100w 200w 300w Güvenlik Güneş Fırtına Işığı Yüksek Lumen Şarj edilebilir Güneş Fırtına Işıkları
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Vattlık: | 100W |
| aydınlık: | 170 lm/ağırlık |
Enerji Tasarruflu 10W 20W 50W 60W 90W Entegre Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Alüminyum 200W 300W IP66 SMD Dış Mekan Direk Yol Işığı Geniş aralıklı pozlama marka çipleri yüksek güç
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
Led Chip Ip66 Stand Alone Split 6500k Solar Panel Sokak Lambası
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Alüminyum Alaşımlı Led Peyzaj Taşkın Işıkları 20w 30W 40W RoHS Ip65
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |
IP65 Suya Dayanıklı Dış Mekan Akıllı LED Güneş Enerjili Hareketli Sel Işıkları 60W Enerji Tasarrufu
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
su geçirmezlik 170lm/w Yüksek Lümenli Güneş Paneli Yol Işığı 50w 100w
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20 ~ 50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |

