Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
Yüksek güçlü güneş sokak lambası Su geçirmez dış mekan ROHS 150W 16500lm 590*270*110mm Solar Bahçe Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
Enerji Tasarruflu led sokak lambası Alüminyum gövde
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
OEM ODM Galvanizli Ip65 30W Solar Cobrahead Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Yüksek Lümenli Taşınabilir 100watt Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
IP65 Su Geçirmez Entegre 300w Led Güneş Sokak Lambası Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Entegre Led Güneş Pili Sokak Lambası IP65 Alüminyum Alaşımlı 50w 100w 150w 200w
| Kullanım ömrü (saat):: | 50000 |
|---|---|
| Çalışma Süresi (saat):: | 50000 |
| CRI (Ra>):: | 80 |
Bahçe Yolu için 50W 100W 150W 200W Led Sokak Lambası IP65 Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
Suya Dayanıklı 50 Watt Led Sokak Lambaları AC Otopark Parlak N Ölçekli
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
4500lm 20w 50w 120w Dış Mekan LED Sokak Lambaları Kısılabilir Enerji Tasarrufu
| Ürün adı: | LED sokak lambası |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, Açık Alan |
| Giriş voltajı(v): | AC 85-265V |
IP67 Süper Parlaklık Güneş Sokak Lambası 100W Dış Mekan Şarj Edilebilir LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | DC 12V |

