Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
100 W 200 W 300 W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları SMD2835 LiFePO4 Pil
| Ürün adı: | Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları |
|---|---|
| güç: | 100w/200w/300w |
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
Su geçirmez Solar LED Sokak Lambası 100W Alüminyum Hepsi Bir Arada LiFePO4 Pil 170lm / W
| Renk: | Gri |
|---|---|
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
| Işık fikstür formu: | Güneş Sokak Lambası |
Hareket Sensörlü IP66 Suya Dayanıklı Akıllı Sokak Lambası 30W Yüksek Parlaklık
| Başvuru: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Cri (ra>): | 85 |
Patlamaya Dayanıklı IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı Güneş Sokak Lambası 30W 50W 100W 150W 200W
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
Yüksek Güçlü IP65 Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Avlu Işığı 2700K CCT
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
IP65 Dış Mekan ABS Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası 50w 100w 150w 250w
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Anma gücü: | 200W/300W/400W/500W |
| Ürün adı: | ABS Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası |
2700K Yüksek Güçlü LED Sokak Lambaları 50 W 100 W 150 W LED Yol Lambası
| Ev materyalleri: | döküm Alüminyum |
|---|---|
| Öğe türü: | LED sokak lambası |
| anahtar kelimeler: | dış mekan led sokak lambaları lambası |
80CRI 240V 200 W Noel Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Kcd Süper Parlaklık Ip67 Güneş Sokak Lambası 100w 150w 200w 300w 500w Kutuplu
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 12V |
Bridgelux Lityum Güneş Sokak Lambası Hepsi Bir Arada Dış Mekan 500w 1000w Solar LED Sokak Lambası
| Öğe türü: | Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları |
|---|---|
| Çalışma Ömrü(Saat): | 50000 |
| Lamba Gövde Malzemesi: | ABS |

