Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
Hepsi Bir Arada Yüksek Güçlü Sokak Lambası 200w 300w 400w LiFePO4 Entegre Güneş Paneli Sistemi
| Ürün adı: | ABS hepsi bir arada güneş sokak lambası |
|---|---|
| LED Gücü: | 200W/300W/400W |
| ŞNT(K): | 3000K~3500K(sıcak beyaz)/ 6000K-6500K(soğuk beyaz) |
Enerji Sistemleri Solar Sokak Lambası 200W Lityum Pilli Yüksek Lümen
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Alüminyum Entegre Hepsi Bir Arada Güneş Sokak Lambası Lityum Pil ile 200W Yüksek Verimlilik
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
Akıllı Güneş Süper Parlak Led Sokak Lambası 200W Suya Dayanıklı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
Toptan manufaturer yüksek lümen hepsi bir arada açık güneş enerjisi sokak lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
2700-6500K Dış Mekan LED Sokak Lambaları 200w Karayolu Yolu Otoparkı 30000 Lümen
| Güç: | 200w |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | AC120-277V |
| Malzeme: | Alüminyum |
Pil 300w 500w 1000w Akıllı Dış Mekan Sistemi ile Hepsi İki LED Güneş Enerjisi Sokak Lambası
| Ürün adı: | su geçirmez smd 20w 40w 60w güneş led sokak lambası |
|---|---|
| Güneş paneli: | Güneş enerjisi Mono kristal güneş paneli |
| LED Miktarı: | 30 adet 5050 |
Açık Enerji Tasarruflu Güneş Sokak Lambası 200W Yüksek Lümen Led Taşkın Işık
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık Verimi (lm/w): | 80 |
| Giriş Voltajı (V): | AC220-240V |
Açık IP66 Su Geçirmez Sokak Lambası 200w 150w 100w 50w LED Sokak lambası 30W düzene tasarım güzel ışıklar
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Güneş Paneli Otopark İndüksiyon Sokak Lambası ile 30W 90W LED Güneş Enerjili Sokak Lambaları
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum |
|---|---|
| Öğe türü: | Güneş LED Yol Işığı |
| Başvuru: | YOL, farklı durum |

