Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
Otomatik 100W 22000lm IP65 Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası Güneş Enerjisi Yüksek Güçlü Süper parlak lambalar
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
Güneş Enerjili 670 * 260 * 110mm 150W Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Yüksek Güçlü güneş sokak lambası Lumileds 20W 30W 50W 60W 120W 300W Güneş Suya Dayanıklı LED Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Yol Aydınlatma Dış Mekan 150W Güneş LED Sokak Lambaları 2700K-6500K
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
6M 80M Kutuplu Entegre IP67 80W 90W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Korozyon Önleyici Ip67 EMC 20000 Lümen Şarj Edilebilir Sokak Lambası 30W 50W 100W 150W 200W dış mekan yüksek güçlü ışık
| Aydınlatma çözümleri servisi: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 85-265V |
20 W 30 W 60 W Yüksek Güçlü Solar Sokak Lambası LED Yol lambası Gün Işığı Kontrolü
| Ürün adı: | Entegre LED Solar Sokak Lambası Solar LED Işık |
|---|---|
| Güç: | 100w/200w/300w/400w |
| anahtar kelime: | Lamba Yüksek Lümen Dış Mekan LED Solar Sokak Lambası |
Uzaktan kumanda Entegre Dış LED Sokak Işığı 300Watt 400Watt Güneş Sokak Işığı Büyük Pille Hepsi Birde
| Ürün Adı: | Hepsi Bir Arada Solar Sokak Lambası |
|---|---|
| Renk sıcaklığı: | 6500K Soğuk Beyaz |
| Lamba gövde malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Yağmur Geçirmez 60W 100W 150W 200W Kutuplu Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 5V / 6V |

