Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
Lityum Pil ile 300W Yüksek Lümen Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Süper Parlaklık Güneş Sokak Lambası 100W Dış Mekan Şarj Edilebilir Led Sokak Lambası
| Ürün adı: | 100w Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Kalem: | LED sokak lambası |
| Tip: | Yüksek Lümenli Waterpoof IP65 Led Sokak Lambası |
Süper Parlaklık İnce Dış Mekan Sokak Lambası 100W IP65 Suya Dayanıklı
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | DC 12V |
100w 150w Alüminyum Dış Mekan LED Sokak Lambaları Kutuplu Modüler SMD Modern Akıllı
| Ürün adı: | Çin Tedarikçisi 60W Alüminyum Döküm Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Led ışık kaynağı: | LUMILEDS 3030 5050 led |
| Malzeme: | Alüminyum gövde |
IP65 Hepsi Bir Arada Solar LED Sokak Lambası Monokristal Güneş Paneli 34000lm PC Lens
| Çalışma zamanı: | 50.000 saat |
|---|---|
| Güneş paneli: | monokristal |
| güç: | 100w/200w/300w |
30W 50W 100W 150W 200W 10000lm Akıllı Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Aydınlatma ve devre tasarımı |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
90 Derece 10kv Dalgalanma 25 Watt Suya Dayanıklı Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
Hepsi Bir Arada Güneş Led Sokak Lambası 100w 150w 200w Alüminyum Dış Mekan Ip65
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |
Kare KCD 40w 50w Led Mısır Ampul Dış Mekan Sokak Lambası 220v
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Dış Mekan 100 Watt Led Solar Sokak Lambası IP65 Alüminyum İnce Gövde
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |

