Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
Modül Lensi 6500K 200W 130lm / W Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC85-265V |
Enerji Tasarruflu 200W Ip65 Led Sokak Lambaları Güneş Enerjili güneş sokak lambaları dış mekan kutuplu 10000 lümen
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
KCD Dış Mekan LED Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili Sokak Lambası Yüksek Güç 200W
| Ürün adı: | Açık led sokak lambası |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
Entegre Solar LED Sokak Lambası Yüksek Lümen 200W Graden Dış Mekan Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
Otoyol Kamu Yolu Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası İkiye Ayrılmış 30w 90w 6000k
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| IP derecelendirme: | IP65 |
50000 Lümen Kontrol Cihazı Ayrı 200w Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
16500lm Kısılabilir 110lm / W Led Sokak Lambası Suya Dayanıklı
| Ürün adı: | 200w Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Kalem: | LED sokak lambası |
| Tip: | Yüksek Lümenli Waterpoof IP65 Led Sokak Lambası |
Aracı Ücretsiz Yol Esnek Ip65 Su Geçirmez Led Sokak Lambası Güneş Enerjili
| özellik: | Kolay kurulum |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 220V |
IP66 Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları 100W
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Yüksek Lümenli IP65 200w Güneş Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası
| Uygulama: | YOL |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| Ürün adı: | KCD TRS05 GÜNEŞ SOKAK LAMBASI 50W 100W |

