Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ high power street light 200w ] eşleşme 271 Ürünler.
Hepsi Bir Arada Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları IP65 Yeşil Enerji ABS Radar Sensörü 200 W 300 W 400 W
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| Öğe türü: | güneş sokak lambaları |
IP65 170lm / W Güneş Suya Dayanıklı LED Sokak Lambaları 50w 200w
| Aydınlatma çözümleri servisi: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | DC 6V |
Yüksek Lümen Dış Mekan Suya Dayanıklı Ip67 Led 12v 150w Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | AC220-240V |
200w Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası 14000 Lümen Pil EMC ile Radar İndüksiyonu
| Lamba gövdesi malzemesi: | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| LED ışık kaynağı: | SMD5730 |
| Ürün adı: | hepsi bir arada açık Led güneş sokak lambası |
120lm/w Suya Dayanıklı LED Sokak Lambası 50watt 100watt 150watt Alüminyum Muhafaza
| Öğe türü: | Sokak ışıkları |
|---|---|
| Başvuru: | YOL, Karayolu, açık, bahçe |
| anahtar kelime: | optik lens dış mekan 20w/30w/50w/100w led sokak lambası |
Alüminyum Muhafaza Peyzajı Dış Mekan Led Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | rvice: Aydınlatma ve devre tasarımı, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Giriş Voltajı (V): | DC 6V |
| Lamba Işık Verimi(lm/w): | 170 |
30000h Expressway 2700K Su Geçirmez Led Sokak Lambası
| Ürün adı: | 200w Led Sokak Lambası |
|---|---|
| Güç: | 30W/50W/100W/150W/200W |
| Malzeme: | Alüminyum |
Lityum Pil ile SMD3030 34000lm 200watt Güneş Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 12V |
Entegre Ultra İnce Solar LED Sokak Lambası Brigelux Smd 300W
| Güç: | 300W |
|---|---|
| Güneş paneli: | 5V/30W Monokristal silikon |
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
1000w 5000w All In One LED Solar Para Exterior 500w 90w 300w 100w Sokak Işığı
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| Malzeme türü: | güneş sokak lambaları |
| Çalışma süresi ((Saat): | 50000 |

