Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
2700-6500K Dış Mekan LED Sokak Lambaları 200w Karayolu Yolu Otoparkı 30000 Lümen
| Güç: | 200w |
|---|---|
| Giriş gerilimi: | AC120-277V |
| Malzeme: | Alüminyum |
IP65 130lm / w 100W Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
Döküm Alüminyum Akıllı Sokak Lambası 50W Patlama Korumalı Dış Mekan Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
IP65 Suya Dayanıklı Uzaktan Kumandalı Led Sokak Lambası, Lityum Pilli Dış Mekan
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | Agi32 düzeni, otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 12V |
100W Hepsi Bir Arada Entegre Akıllı Güneş Enerjili Led Sokak Lambaları IP65 Dış Mekan
| Malzeme: | Alüminyum |
|---|---|
| tip: | Enerji Tasarruflu Dış Mekan Led Sokak Lambası |
| IP sınıfı: | IP65 Su Geçirmez |
IP65 Patlama Korumalı Sreet Işık 30W Dış Mekan Akıllı Hepsi Bir Arada Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri hizmeti: | otomatik CAD düzeni, Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Voltajı (V): | 85-265V |
Alüminyum Suya Dayanıklı Güneş LED Sokak Lambası Yüksek Lümenli Ayrılmış Panel Sokak Lambası 100W
| CRI (Ra>):: | 80 |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı (℃):: | -20 ~ 50 |
| IP derecelendirme:: | IP65 |
Yüksek Lümenli Dış Mekan IP65 150 Watt Güneş Led Sokak Lambası
| Aydınlatma çözümleri servisi: | Proje Kurulumu |
|---|---|
| Işık kaynağı: | LED |
| Giriş Gerilimi (V): | 6V |
Dikdörtgen Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası Dahili Pilli Otomatik Yüksek Lümen IP65
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ürün adı: | Açık Led Sokak Lambası |
| Kalem: | LED sokak lambası |
Hepsi Bir Arada Güneş Led Sokak Lambası 100w 150w 200w Alüminyum Dış Mekan Ip65
| Uygulama: | YOL, Otoyol, açık, avlu, Bahçe |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| CRI (Ra>): | 85 |

