Tüm ürünler
-
Güneş Enerjili LED Sokak Lambaları
-
Hepsi Bir Arada Güneş LED Sokak Lambası
-
Yüksek Güçlü Güneş Sokak Lambası
-
Güneş Enerjili Sel Işıkları
-
Solar Açık Sel Işıkları
-
Su geçirmez LED Sokak Lambası
-
Dış Mekan LED Sokak Lambaları
-
Dış Mekan LED Projektörler
-
200w LED Taşkın Işık
-
Endüstriyel LED Yüksek Bay Işık
-
200w LED Yüksek Bay Işıkları
-
Taşınabilir LED Çalışma ışığı
-
Nailton Alves silvasıKCD'den harika ürünler, onlara toplu güneş ışığı sipariş verdim ve bu ürünle ilgili çok iyi satışlar ve olumlu geri bildirimler aldım. Dış mekan aydınlatma ürünlerinde çok profesyoneller, ürünleri benim ihtiyaçlarıma göre yaptılar ve detaylara odaklandılar. KCD şimdiye kadar gördüğüm en güvenilir tedarikçi. -
Müh.Ahmed ElmorKCD ile çalışmak çok iyi bir deneyimdi. Toplu güneş enerjisi sokak lambaları sipariş ettim ve kalitesinden memnun kaldım. ürün reklamını yaptığı gibi, müşterilerim bu ürünü çok beğeniyor. Bu nedenle, hayal kırıklığına uğramayacağınız için güneş sokak lambasına sahip olmak isteyen herkese KCD'den ürün almalarını tavsiye ederim.
anahtar kelimeler [ energy saving outdoor led street light ip65 ] eşleşme 222 Ürünler.
60W Soğuk Beyaz 211.5 * 251.5 * 41mm Güneş Enerjili Sel Işıkları
| Güç: | 20w 30w 60w 100w 200w |
|---|---|
| Çalışma ömrü (saat): | 50000 |
| Lamba ışık verimliliği (lm/w): | 170lm/w |
RGB Güneş Enerjili Sel Işıkları Led 30w 60w 200w Spor Zemin
| LED ADET: | 36 led |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | 10-12 Saat (renk değiştirme modu) 8-10 Saat (sabit tek renk mde) |
| Tip: | Çok Fonksiyonlu Güneş Dekorasyon Işığı |
Uzatma Teli Güneş Enerjili Sel Işıkları 200w Hareket Sensörü
| Ürün adı: | Güneş Enerjili Çit Hareket Sensörü Ev Bahçe Led Güneş Işığı |
|---|---|
| Çalışma zamanı: | Tamamen şarj olduktan 8-10 saat sonra |
| Şarj süresi: | 6 saat |
6500K CCT'de güneş bahçe lambaları ile iyi aydınlatılmış bir dış mekan ortamı oluşturun
| Product Description: | Illuminate your outdoor spaces with our exceptional Solar Garden Pathway Light, meticulously designed to enhance the beauty and safety of parks, streets, and thoroughfares. This innovative lighting solution harnesses the power of the sun, providing a susta |
|---|---|
| PH: | 24AH, 28AH, 30AH, 40AH, 48AH |
| FAQ: | Q1:Can I have a sample order for led light? Yes,we welcome sample order to test and check quality,Mixed samples are acceptable. Q2.What about lead time? Sample needs 3-5 days,mass productions time needs about 25 days for large quantity. Q3.ODM or OEM is ac |
CE Bahçe IP65 Dış Mekan Suya Dayanıklı 50W Güneş Enerjili Işık
| Öğe türü: | Güneş Enerjili Sel Işık |
|---|---|
| Uygulama: | MANZARA |
| Güç: | 20W 30W 50W 100W 150W 200W |
25 watt 40 watt 60 watt 100 watt Güneş Enerjili Taşkın Işıklar Entegre Dış Mekan Sel Lambası
| Ürün adı: | Alüminyum alaşımlı güneş sel ışık |
|---|---|
| konut malzemesi: | Alüminyum alaşım |
| Şarj süresi: | 6-8h |
170lm / W Pf0.9 100w Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işıkları
| Işık kaynağı: | LED |
|---|---|
| IP derecelendirme: | IP65 |
| Işın Açısı (°): | 90 |
60 W 100 W 200 W LED Güneş Enerjili Dış Mekan Sel Işık Güvenlikle Çalışan Ticari Peyzaj Sıcak Beyaz
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
|---|---|
| Işık kaynağı: | NEDEN OLMUŞ |
| Giriş voltajı(v): | 6V |
Bahçe Ledli Güneş Enerjili Sel Işık IP66 Uzaktan Kumanda Pili 100W 200W 300W
| Işık Tipi: | Güneş LED'i |
|---|---|
| Ürün adı: | Güneş Sel Işık |
| Şarj süresi: | 6-8 Saat |
KCD Dışarıdaki Süper Parlaklık Fener Yüksek Lumen Ticari IP67 100w 200w 300w 400w 500w 600w Güneş Şarj
| ışık tipi: | güneş LED'i |
|---|---|
| Ürün Adı: | Güneş Taşkın Işık |
| Şarj Zamanı: | 6-8 saat |

